Step by StepПро агенцію

Дитяча модельна агенція Step by Step (Степ бай Степ)

Детская агенция Step by Step
 • Про школу...

  Підготовча школа дитячої агенції «Step by Step kid’s agency» працює вже 22 роки. І вже 22 роки до нас приходять дівчатка й хлопчики, які хочуть розвиватися всебічно, які мають нехай маленькі, але амбіції. Виховуючи справжніх леді та джентльменів, ми навчаємо етикету, психології, телемайстерності, акторської майстерності, фотопозуванню, розкриваємо секрети дефіле, візажу та догляду за собою! Викладачі – лише професіонали. А перспективи такі, що позаздрити можна! Після 6 місяців навчання (та здачі іспитів!) випускниці й випускники отримують шанс потрапити до основного складу дитячої агенції «Step by Step kid’s agency». А це – конкурси, модні шоу, знайомства, фотосесії, покази, фестивалі, головні подіуми країни, поїздки, співпраця з українськими брендами, обкладинки глянців і медіапроєкти. Це – світ можливостей!

 • Про конкурси...

  Загалом дитяча агенція ТМ «Step by Step kid’s agency» організувала понад 70 дитячих конкурсів. Це і «Принцеса Буковини», і «Близнюки року», і «Топ-модель», і «Міс Туризм»… Тоді (у 2001-му) такі масштабні проєкти були родзинками українського моделінгу. А фестиваль-конкурс «Мінісвіт краси» і досі є гарним трампліном для талановитих красунь, котрі мріють про велику сцену...

 • Про медіапроєкти...

  Ми точно знаємо, ЩО цікавить дітей і підлітків! А тому вже 17 років створюємо для них різновекторні програми. Спершу такі транслювалися в ефірі телеканалів. А нині (в епоху Інтернету, соцмереж і діджитал-платформ) перекочували в Instagram, Facebook та YouTube. Підписуйтеся на нас! Та першими отримуйте суперцікаві новинки!

  «МініМікс» - найпотужніший дитячий медіапроєкт «Step by Step kid`s agеncy». Це справжня онлайн-енциклопедія. У ній знайдете все! І віртуальні екскурсії, і цікавинки про Україну, і захопливі історії винаходів, і поради стильним штучкам, і правила здорового харчування, і шпаргалки з української мови, і неймовірні факти про самоцвіти, природу, людський організм, і відповіді на всі запитання, що цікавлять юних глядачів. «МініМікс» – це паличка-виручалочка для люблячих батьків. Умикайте діткам! Кожне відео відкриває та пояснює світ, який їх оточує…

  «My glorious Ukraine» - англомовний спецпроєкт з Амалією Агаларовою.Він покликаний знайомити світ з прекрасною, дивовижною, небаченою Україною! У кожному випуску розповідається про те, що вирізняє нашу країну з-поміж інших. Про цікаві факти, неймовірні досягнення, блискучі рекорди. Дивіться, коментуйте, поширюйте. Особливо для друзів, що за кордоном. Нехай усі дізнаються, що наша Україна – славетна!

  «Step by Step kid’s Fashion» - грандіозне модне шоу. Це єдиний в Україні медіапроєкт про дитячу моду. Він щоразу збирає на своєму подіумі понад 150 дітей-моделей із щонайменше 15 міст країни. Він співпрацює з найкрутішими українськими та світовими брендами. Звіти з його показів з’являються на сторінках відомих глянців. А ще їх транслює телеканал «UA FASHION TV». Приєднуйтеся до нашої фешн-тусівки двічі на рік!

  «Сідай! LIKE!» - нове ерудит-шоу! В ньому юна ведуча Олександра Довгань повертає до школи блогерів, щоб перевірити, настільки ті, ким захоплюються, кого люблять і наслідують, ерудовані. Обов’язково слідкуйте! Це дуже весело та пізнавально!

  «Кухня на easy» - медіапроєкт, де ведуча Кіра Борденюк у дуеті з шеф-кухарем щоразу проводить гастрономічні експерименти! Це така собі відеошпаргалка для тих, хто прагне готувати кулінарні шедеври світу вдома, а не лише зрідка куштувати їх у ресторанах. Моніторте випуски! Живіть смачно!

  «ІНША УКРАЇНА, або чи віриш ти в надприродне?» - містична новинка від «Step by Step kid`s agеncy»! Його ведуча Лана Винту пропонує незвичні екскурсії до найбільш загадкових місцин нашої країни. Які дивують, вражають і трохи лякають. Дивіться!

  «Цікаві новини» - цей медіапроєкт готує для наших фоловерів Ангеліна Мартинюк. Його сама говорить за себе. Хочете знати, чим живе світ, обов’язково слідкуйте за інформаційно-пізнавальними випусками проєкту! Живіть цікаво!

  «Face Control» - тінейджерський медіапроєкт. Це найкорисніше шоу про зірок в Україні! Бо не про скандали, інтриги й сенсації, а про ціну успіху. Ведучі-підлітки записують ексклюзивні інтерв’ю з відомими людьми, які мотивують молодь, підтримують і заряджають впевненістю.

 • Про «Мiнiсвiт краси України»...

  Це найкрасивіше, найчарівніше, найдрайвовіше та найграндіозніше дитяче шоу країни! Щороку взяти участь у ньому приїжджають десятки юних кралечок з усіх куточків України: від Одеси до Чернігова, від Дніпра до Луцька. На них чекає тиждень неймовірних пригод, мандрівок, знайомств, репетицій, розваг, добрих вчинків, beauty-перевтілень… Тиждень літньої казки! А кульмінація – вихід на сцену феєричного фестивалю-конкурсу «Мінісвіт краси України». На сцену, де протягом 17 років (!!!) запалюються нові зірочки!

 • I на завершення...

  Ідучи до успіху, кожна компанія намагається вийти на загальнодержавний рівень, а потім прагне перебратися за кордон, піднімаючи планку до світового. Дитяча агенція ТМ «Step by Step kid’s agency» також, завоювавши авторитет на всеукраїнському рівні, тепер крок за кроком підкорює світ. Але робимо ми це в рідних Чернівцях, мріючи прославити їх на всю земну кулю..